Barbara Szarejko prezes – absolwentka Dyrygentury Symfoniczno-Operowej w klasie prof. Marka Pijarowskiego (2005) oraz Edukacji Muzycznej (2001) na Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

basia-zdjecieUkończyła podyplomowe studia Emisji Głosu na AM w Bydgoszczy (2003). Studiowała także Historię Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Była dyrygentem chóru w Teatrze Muzycznym Capitol oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II st. we Wrocławiu. Prowadziła Kameralny Chór Męski Cantilena. Jest twórcą i dyrygentem Kameralnego Chóru Angelus. Współpracowała z Wydziałem Wokalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Operą Dolnośląską, Toruńską Orkiestrą Kameralną, Akademicką Orkiestrą Kameralną we Wrocławiu, Akademicką Orkiestrą Symfoniczną w Katowicach oraz Orkiestrą Filharmonii Sudeckiej. W swojej 20 letniej praktyce chórmistrzowskiej współpracowała także z aktorami z Centrum Inicjatyw Artystycznych,Scholą NMP Matki Pocieszenia w Oławie, chórem Metropolitalnego Studium Organistowskiego i Gimnazjum Dwujęzycznego nr 10, chórami senioralnymi Dumka i Cantate Domino, chórem I Zboru Baptystów i zespołem dominikańskiego Duszpasterstwa Szkół Średnich.
Otrzymała z prowadzonymi przez siebie zespołami oraz indywidualnie 23 nagrody i wyróznienia. Poprowadziła kilkaset wystepów, wiele z nich od początku do końca organizując.

Liliana Jędrzejczak – ukończyła z wyróżnieniem Wydział Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dyrygowania prof. Haliny Bobrowicz oraz Wydział Wokalny tejże uczelni w klasie śpiewu solowego prof. Piotra Łykowskiego.

zdjecie-liliW roku akademickim 2014/2015, w ramach programu Erasmus studiowała w Rydze w klasie prof. Liliji Greidāne. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła m. in. w chórach macierzystej uczelni z którymi brała udział w wielu ważnych projektach muzycznych, festiwalach oraz konkursach chóralnych zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. W latach 2009-2011 była członkiem Zespołu Wokalnego Voice Factory, z którym w ramach programu „Chopin a cappella” nagrała płytę  oraz koncertowała m. in. w Belwederze dla Pary Prezydenckiej i ich gości oraz w Teatrze Wielkim, zamykając obchody 200-lecia urodzin Fryderyka Chopina. Brała udział w Kursach Mistrzowskich tak znakomitych pedagogów, jak: Teresa Żylis-Gara, Helena Łazarska, Ingrid Kremling. Od października 2011 jest dyrygentem chóru kameralnego „Ostinato” działającego przy Radzie Osiedla Ołbin we Wrocławiu, który jest inicjatorem i organizatorem Wrocławskiego Festiwalu Chórów Osiedlowych.