Barbara Szarejko prezes – absolwentka Dyrygentury Symfoniczno-Operowej w klasie prof. Marka Pijarowskiego (2005) oraz Edukacji Muzycznej (2001) na Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

basia-zdjecieUkończyła podyplomowe studia Emisji Głosu na AM w Bydgoszczy (2003). Studiowała także Historię Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Była dyrygentem chóru w Teatrze Muzycznym Capitol oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II st. we Wrocławiu. Prowadziła Kameralny Chór Męski Cantilena. Jest twórcą i dyrygentem Kameralnego Chóru Angelus. Współpracowała z Wydziałem Wokalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Operą Dolnośląską, Toruńską Orkiestrą Kameralną, Akademicką Orkiestrą Kameralną we Wrocławiu, Akademicką Orkiestrą Symfoniczną w Katowicach oraz Orkiestrą Filharmonii Sudeckiej. W swojej 20 letniej praktyce chórmistrzowskiej współpracowała także z aktorami z Centrum Inicjatyw Artystycznych,Scholą NMP Matki Pocieszenia w Oławie, chórem Metropolitalnego Studium Organistowskiego i Gimnazjum Dwujęzycznego nr 10, chórami senioralnymi Dumka i Cantate Domino, chórem I Zboru Baptystów i zespołem dominikańskiego Duszpasterstwa Szkół Średnich.
Otrzymała z prowadzonymi przez siebie zespołami oraz indywidualnie 23 nagrody i wyróznienia. Poprowadziła kilkaset wystepów, wiele z nich od początku do końca organizując.